بسم الله الرحمن الرحیم

مُشرکین مُستبد و جنایت پیشه در جنگ با خُلفای راشدین؟!

سخنان احمدی نژاد رئیس جمهور نظام ولایت مطلقۀ مشرکین به مناسبت وفات حضرت فاطمه!! دختر رسول و رهبر موحدین و مسلمین!!! سخنانی که مصداق واقعی و صریح شرک تَجَسُّم هستند، که صریح ترین نوع شرک است، و در آن، بت ها از حالت شفیع و واسطه بودن بین انسانهای خرافی خارج می شوند و مستقیما ذات خدا و عین او می گردند. در این رابطه به مَصدر شرک؛ و سه نوع بُت پرستی مراجعه کنید. این رئیس نظام شرک و استبداد و مادیت، از ظلم به فاطمه صحبت میکند!! و طبعا منظورش از ظالمان همان خلفای راشدین است؟!!! ، اما اگر عمال نظام ولایت مطلقه و از جمله همین پاسدار لعنتچی، که در مراسمات عُمرکُشی بزرگ شده است، ذره ای شرم و حیاء داشتند و مصداق واقعی دجال و ابلیس نبودند، ماهیت نظام جنایتکار و استبدادی ولایت مطلقه و قاتل مردم ایران و مظهر شرک و استبداد و مادیت و سرکوب کنندۀ هفتاد میلیون ایرانی را با نظام خلافت راشده مقایسه می کردند. احمدی نژاد مُشرک و مُستبد و پاسدار جنایت پیشه از ظلم به فاطمه صحبت می کند!! ، احمدی نژادی که ایران را به زندان جوامع ایران و جهنم هفتاد میلیون ایرانی و قبرستان مسلمین تبدیل کرده است؟؟!! ، از ظلم خلفای راشده صحبت می کند!! ، خلفایی که دورۀ آنها در طول تاریخ هزار و چهار صد ساله یک دورۀ بی نظیر است و کسی در این رابطه اختلافی ندارد. آری، اگر احمدی نژاد ایمان داشت و مسلمان بود حتما از عمر فاروق تشکر می کرد که اسلام را به ایران رساند و تلاشهای مخلصانه ایشان را ارج می نهاد، چرا که در غیر این صورت دلیلی نبود که حالا نیز یک آتش پرست نباشد، هر چند که حالا نیز مشرک و مستبد است و از مسلمین و موحدین کینه ها به دل دارد و از اسلام فقط اسم آن را اخذ و حفظ کرده است. بله اگر احمدی نژادِ شیاد و خرافه باز و همۀ عمال لعنتچی ولایت مطلقه، به جز تعمیم برحق مزرعۀ فدک و نیز سخنان افسانه ای و بی قیمت دربارۀ علی و فاطمه، چیزی در چنته داشتند، می بایست آن را علیه خلفای راشده ارائه می دادند!! ، این در حالیست که نظام ولایت مطلقه نمونۀ یک نظام واقعا جنایتکار و استبدادی در چهارده قرن بعد از نظام خلافت راشده است. و ذیلا توجه خوانندگان را به این سخنان شرک آمیز و بغض آلود و بی شرمانه جلب می کنیم.

ســازمان مــوحدین آزادیخــواه ایــران

۱۵ جمادی الأول ۱۴۲۹ - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۷


 

 

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران

يکشنبه 29 ارديبهشت 1387 - 20:21 
رییس جمهور در جلسه هیات دولت:
حضرت زهرا(س) الگوي همة پيامبران، ائمه و صالحان است

رییس جمهور در آغاز جلسه عصر یکشنبه هيأت دولت، با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت زهراي اطهر(س) تصریح کرد: حضرت زهرا(س) الگوي همة پيامبران، ائمه و صالحان است.
دکتر محمود احمدی نژاد با بیان اینکه حضرت زهرا(س) تجلي خدا و اسماء الهي است و خدا خود را از طريق حضرت زهرا(س) به عالم معرفي مي‌كند، اظهارداشت: سرنوشت آفرينش به دست حضرت زهرا(س) است و هر اتفاقی كه در عالم مي افتد همه از ناحية ایشان است.
رییس جمهور با تاکید بر اینکه عالم، غمي سنگين‌تر از غم حضرت زهرا(س) را تحمل نكرده است، گفت: اوج شقاوت و پستي از آن كساني است كه به حضرت صدیقه طاهره (س) ظلم روا داشتند زیرا ايشان خلاصة همه هستي است.
دکتر احمدی نژاد خاطرنشان کرد: كسانی كه به ايشان ظلم کرده اند پيامبر، رسالت، امامت و حتي خدا را قبول ندارند؛ يعني ظلم به حضرت زهرا(س)، عين ظلم به خداست.
براساس این گزارش، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی پس از بحث و بررسی به تصویب هیات دولت رسید.

نقل قول بدون دخل و تصرف و با ذکر منبع آزاد است
محل دایمی خبر
: http://www.President.ir/fa/?ArtID=9864
www.President.ir - www.GOVIR.ir - www.President.GOV.ir