بسم الله الرحمن الرحيم

عُمر فاروق؛ کاريکاتورش نیز افشاگر تُقيه و نفاق!

لقب عُمر ابن الخطاب و دومین خلیفۀ مسلمین فاروق است، لکن هم اکنون نزد مسلمین این ابر مرد تاریخ اسلام به فاروق اعظم شهرت یافته است. فاروق یعنی جدا کننده، جدا کنندۀ صف حق از صف باطل. و فرقان نیز که نام دیگر قرآن است و به معنای جداگر و تمیز دهندۀ حق از باطل است، از همین ماده است. فرقان هم وزن برهان است، و برهان نیز دارای همین معناست، و مفهوم روشن کننده و تمیز دهنده را می دهد، و آنچه بوسیلۀ برهان اثبات میشود مُبَرهَن یعنی واضح و روشن و برهنه نامیده میشود. اما در مورد تفاوت فُرقان و فاروق باید گفت: فرقان، که تمیزگر و روشنگر است، بیشتر بعد فکری و عقیدتی را منعکس میکند، لیکن فاروق که تمیز کننده و مشخص کننده است، بیشتر به میدان عمل و تطبیق و اجراء مربوط میشود.

بنابراین، قرآن (فرقان) مصدر تشخیص و تبیین، و فاروق (عُمر) عامل و جدا کنندۀ صف اسلام و غیر اسلام است. آری؛ در صدر اسلام و برای اولین بار، این عمر ابن الخطاب بود  که صف مسلمین را از مشرکین و بت پرستان جدا و علنی ساخت، و لقب فاروق نیز بهمین خاطر به او نسبت داده شده است. بگذریم از این که تدوین و مشخص کردن قرآن نیز بنابر پیشنهاد و اصرار عمر متحقق گردید، کاری که الحق قرآن منـزل را برای همیشه زنده نگه داشت و مسلمین تا روز قیامت مدیون این کار اساسی ومشخص کننده هستند. همچنین عمر فاروق با توجه به اینکه معتقد بود که روز هجرت رسول و یارانش به مدینه روز جدایی حق و باطل بود، در نتیجه این روز را مبدأ تاریخ مسلمین قرار داد، و بر این اساس تاریخ هجری قمری تأسیس گردید. و امروزه هم، دشمنان عُمر فاروق (صرف نظر از اسم و نامشان) مثل سابق، با درپیش گرفتن روش خصومت و عداوت با این عنصر کلیدی و این پایه گذار خلافت انتخابی و تثبیت کنندۀ نظام اسلامی، ماهیت و محتوایشان به صحنه می آید، و با ابراز عداوت با عمر فاروق و خلیفۀ بنیانگذار و فاتح الفتوح مسلمین، اثبات میکنند که الحق دشمـن تـوحید و اسلامیت و خصم امت اسلامی هستند.

آری، عمر فاروق جُدا کنندۀ صف اسلام و مسلمین از صف مخالفان و دشمنان اسلام و مسلمین است، و در زمانۀ ما نیز دشمنان اساسی عمر فاروق، کینه به دلانی هستند که از این ابر مرد مسلمان ضربه های اساسی و جبران ناپذیر خورده اند، و در صدر این معاندان، یهودیها و صفوی ها و صلیبی ها قرار دارند، چرا که این عمر فاروق بود که یهودیان غدار را در جزیرة العرب برانداخت، نظام مجوسی - ساسانی را تماما سرنگون ساخت، و امپراتوری روم را نیز از فلسطین و شام و مصر بیرون راند. همچنین ایشان اولین کسی بود که قدس و مسجد الاقصی را آزاد نمود، وبدین صورت اسلام و اسلامیت به رهبری عمر فاروق در جزیرة العرب و در ایران و شام و مصر و فلسطین متحقق گردید.

از این رو بدیهی می نماید که امروزه هم! دشمنان اساسی این امیر تعیین کننده و فصل الخطاب همان یهودیان صهیونی و مجوسیان صفوی - ساسانی و صلیب یان استعماری باشند. اما علیرغم عداوتِ دشمنان اساسی و تاریخی اسلام و مسلمین، عمر فاروق همیشه فاروق و جدا کننده خواهد ماند و به مثابۀ ملاک و معیار صف اسـلام و مسلمین همیشه خواهد درخشید. و کاریکاتور ذَیل که توسط عمال نظام ولایت مطلقه و صفویهای کینه توز منتشر شده، این واقعیت را بیشتر به نمایش میگذارد؛ و مثل همیشه اثبات میکند که دشمنان مجوسی - صفوی چه کینه ها که از اسلام و مسلمین و از فاتح و رادمردشان عمر فاروق به دل دارند. اما بجای اینکه مستقیما و صراحتا علیه اسلام و مسلمین  به دشمنی بپردازند؛ شخصیتی مانند عمر فاروق را مخالف اسلام و مسلمین! معرفی میکنند و با اشدّ اصطلاحات و اظهار سخیفترین الفاظ و حتی توسل به الفاظ جنسی عقده هایشان را خالی و ماهیت خود را افشاء می سازند.

ســـازمان مـــوحدین آزادیخـــواه ایـــران

۲۸ ربیع الثاني ۱۴۲۹ - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

 


 متن این فحاشی کینه توزانه، جهت خوانایی بیشتر، مجددا و ذیلا ارائه میشود:

در گوشۀ این فحاشی پر کینه عكسی شبیـه شیاطین یا اَجِنّة درج شـده است، و دركنارۀ پشت آن نوشته شده است: این عكس، نَمی از اقیانوس سیرت عمر است......

مجلس تنجیس

با نهایت سرور و فرح، نهم ربیعالاول روز به درك واصل شدن شیخ النسناس، ابوالوسواس، شهد فراعنه، ملك الشیاطین، رئیس غاصبین حق، پست ترین خلق، بزرگ كشور جهالت، مركز دایره حماقت، میوه درخت شقاوت، پیشوای راندهشدگان، مقتدای دورشدگان، سركرده گردن كشان، رذلترین سرپیچان، اول و آخر شر، حمار ابن حمار..... عمر ابن؟ را به اطلاع كلیـه مُبغضین آن ملعون میرسانیم (لازم به ذکر است که منظور از عمر ابن؟ یعنی عمر حرام زاده و پدر مجهول! واین کینه پرستان حتی حاضر نیستند به او عمر ابن خطاب بگویند؟!).

به همین مناسبت فرخنده، در جمیع عوالم بالا و پایین، مجالس وجد و نشاط و شادی برپاست. لذا مجالس پیرمردانه، پیرزنانه، مردانه، زنانه، پسرانه، دخترانه، متوسطانه، بچگانه و همهسایز، از تاریخ نهم الی یازدهم ربیعالاول مصادف با ۱۹ الی ۲۱ سال ۱۳۸۵ از ساعت ۱ بامداد تا ۱۲ شب، در اماكن ذیل (بیت العمر، بیت التخلیه، خلأ، مستراح، توالت، دستشویی، دست بهآب، یك دری وو WCC) برپا می باشد. خواهشمند است كسانی كه امراض معدوی یا نفخ معده، دل پیچك، اسهال و سردل دارند، با حضور در این اماكن مذكور، موجبات راحتی خود را فراهم كرده و روح آن مرحوم مبغوض مفعول را قرین باد خویش نمایند.

در زد  وسیله رفت و برگشت (دمپایی) درب اماكن آماده می باشد.

فامیل های تركون: پدربزرگ و پدر و دایی - خطاب، مادربزرگ و مادر و عمه صهاک

ابیبكر،عثمان، معاویه، یزید، عایشه، ام الحكم، ام الفضل، ابوجهل، ابولهب، ابو سفیان، هند